Opět probouzíme projekt KULTURA NA NETU

Projekt na podporu zlínské kultury nabízí koncerty živě i online a krátké dokumenty o zajímavostech Zlína. Těšit se můžete na osvěžení první série z jarní “stopkultury” a postupně zde budeme zveřejňovat kam nás výpravy za poznáním Zlína zavedou.

Prozradíme, že těšit se můžete na sérii streamovaných koncertů z naprosto jedinečných zlínských klubů. Začínáme v pátek 23. 10. v Gulliver velkokavárně 🙂 a z videí se můžete těšit na Zlínský architektonický manuál nebo zlínský skvost Velké kino.

Živý Zlín připravil projekt na podporu zlínské kultury už na jaře. Cílem v tento okamžik je upozornit na bohatství malé klubové kultury skrze jedinečné kluby. Krátká videa divákům už publikovaných dílech ukázala zázemí míst jako je Městské divadlo Zlín, zimní stadion, filmové ateliéry a další. Reprízy i premiéry filmů sledujte i na facebooku Živého Zlína a města @zlin.eu

Na koncertech už vystoupili fenomenální zlínský akordeonista Vojtěch Szabó & Julie Vajdáková, představili se také Markétka Vodičková a Filip Vítů, Magdaléna Malaníková a Lucie Fajkusová, Eliška Lajdová s beatboxerem PJ a multiinstrumentalista a zpěvák Libor Macháček, Ligneus a Marcellino Hanna.

“Toto období není pro kulturu jednoduché, o to víc je potřeba spojit síly a přemýšlet nad jinými možnostmi. To se tady podařilo díky nadšení a ochotě řady lidí. Za to jim patří nesmírné poděkování,” Jana Kubáčová za Živý Zlín.

Projekt je možné sledovat prostřednictvím sociálních sítí Živého Zlína a partnerů projektu. Všechna videa pak budou ke zhlédnutí na jednom místě – a to webu Živého Zlína www.zivy-zlin.cz.

Živý Zlín © 2020