Spouštíme streamy a točíme videa

Projekt na podporu zlínské kultury pod názvem KULTURA NA NETU nabídne koncerty online z klubů a krátké dokumenty o zajímavostech Zlína z oblasti kultury, architektury, či podnikání. Cílem je upozornit na potřebnost malé klubové scény a kultury ve Zlíně, která je v této době ohrožena existenčně.

“Připravujeme sérii streamovaných koncertů z naprosto jedinečných míst ve Zlíně – začneme Gulliver velkokavárnou, BLOKEM12 a kavárnou Jedním tahem. Další místa už vyhlížíme.” řekla vedoucí Živého Zlína, Jana Kubáčová.

Z interpretů se představí kapela Dundee & FRIENDS, Eliška Lajdová, Štěpán Holík & Zdeněk Marušák. Z videí se můžete těšit na Zlínský architektonický manuál, sdružení Ševci žijí & značku Zkama shoes, Galerii Kabinet T & Gallery tour map nebo Velké kino.

Živý Zlín připravil projekt KULTURA NE NETU na podporu zlínské kultury už na jaře. Krátká videa divákům ukázala zázemí míst jako je Městské divadlo Zlín, Zimní stadion, Filmové ateliéry a další. Reprízy i premiéry filmů sledujte i na facebooku Živého Zlína, města @zlin.eu a partnerů projektu. Všechna videa pak budou ke zhlédnutí na jednom místě – a to webu Živého Zlína www.zivy-zlin.cz.

Živý Zlín © 2020