Artisté, chemická laboratoř, herničky i divadlo. Živý Zlín připravil prázdninové akce pro děti

Sérii čtyř zážitkových akcí pro děti připravila městská kulturní agentura Živý Zlín. První z nic se na nádvoří zámku a v přilehlém Sadu Svobody odehraje zítra, 15. července.

První odpoledne pro děti nabídne veselou klauniádu zdravotních klaunů Michala Chovance a Ondřeje Klíče s názvem Cvičenci za čárou. Děti se také mohou těšit na stavebnicovou hernu a po celou dobu akce, tedy od 16.00 do 18.00, bude probíhat workshop s vědeckými pokusy.

„Tento workshop zároveň upozorňuje na interaktivní vědeckou expozici, kterou v létě máme na zámku. Edukátoři z olomoucké Pevnosti poznání tentokrát připravili možnost chemického ducha či baňky měnící barvy,“ upřesnila za Živý Zlín vedoucí agentury Jana Kubáčová.

Další odpoledne pro děti jsou naplánovány na 22. a 29. července a 12. srpna. Děti i dospělí se mohou těšit na artistická vystoupení Cirkusu trochu jinak, Klauna Brdíka, Letní olympiádu s Krajskou knihovnou Fantiška Bartoše, workshopy a herny.

Program:

15. 7.
Vědecká show (Pevnost poznání)
Cvičenci za čárou (divadlo)
Stavebnicová herna (Inspirace Zlín)


22. 7.
Letní olympiáda s KKFB
Cirkus trochu jinak – vystoupení artistů
Tvořivá dílna (Ruce v akci)


29. 7.
Vědecká show (Pevnost poznání)
IQ Play herna
Klaun Brdík


12. 8.
Kostičková herna (Inspirace Zlín)
Muzihrátky

Změna programu vyhrazena, za nepříznivého počasí se akce ruší. Událost proběhne v souladu s aktuálními nařízeními vlády. Z akce pořizujeme foto a AV záznamy.